چگونه بدون فیلترشکن ویدئوهای یوتیوب و ویمئو را تماشا کنیم؟ این سوالی ست که بارها در جستجوهای گوگل پرسیده می‌شود. یوتیوب از سال 2005 در ایران فیلتر شد و این فیلترینگ همچنان ادامه دارد، با این وجود کاربران ایرانی یوتیوب به دلیل محتوای غنی‌ای که این پلتفرم فراهم می‌کند همچنان علاقمند به تماشای ویدئوهای آن هستند. ما در این نوشته قصد داریم در مورد محصولات دیدئو برای تماشای ویدئوها از جمله اپلیکیشن اندروید دیدئو و افزونه دیدئو، بیشتر بنویسیم. به کمک دیدئو می‌توانید به‌راحتی در میان ویدئوها از منابع بین المللی از جمله ویدئوهای یوتیوب، ویمئو و سرویس‌های داخلی از جمله آپارات، نماشا و دیدستان، جستجو کرده و ویدئو تماشا کنید. 

چگونه بدون فیلترشکن ویدئوهای یوتیوب و ویمئو را تماشا کنیم؟

ما در دیدئو با تکیه بر دانش هوش مصنوعی تلاش کردیم آن بخش از محتوای یوتیوب که مطابق با قوانین کشور نمی باشد و درصد بسیار ناچیزی از محتوای یوتیوب را تشکیل می دهد را شناسایی کرده، و باقی ویدئوهای یوتیوب را بدون نیاز به روشن کردن فیلترشکن در دسترس مخاطبان قرار دهیم. برای تماشای ویدئوهای یوتیوب در گوشی های اندروید می‌توانید از دو روش زیر اپلیکیشن دیدئو را دانلود و نصب کنید.

اپلیکیشن اندروید دیدئو

با نصب اپ دیدئو ، می‌توانید در میان ویدئوهای منابع بزرگ ویدئویی از جمله یوتیوب، ویمئو، آپارات، تد و … جستجو و ویدئوهای دلخواه‌تان را بدون نیاز به فیلترشکن تماشا کنید.  اپلیکیشن دیدئو را به صورت مستقیم، به کمک دکمه‌های پائین، می‌توانید دانلود کنید:

تماشای یوتیوب بدون فیلترشکن با افزونۀ دیدئو

از دیگر امکانات دیدئو، افزونه دیدئو می‌باشد که افزونه برای نصب بر روی مرورگرهای کروم، سافاری، فایرفاکس و اپرا طراحی شده است. در صورتی که تمایل دارید ویدئوهای یوتیوب را بر روی مرورگر خود بدون نیاز به فیلترشکن تماشا کنید، با نصب افزونه می‌توانید از این پس در هر کجای دنیای وب که باشید، ویدئوهای یوتیوب را به راحتی تماشا کنید.

 برای آشنایی با نحوه کار افزونه و نصب آن می‌توانید به کمک دکمه‌های زیر وارد بخش راهنمای افزونۀ متناسب با مرورگر خودتان شوید و آن را به‌راحتی نصب کنید:

ویدئوی آموزشی نحوۀ استفاده از افزونۀ دیدئو در مروگرهای مختلف

HTML Video embed

تماشای یوتیوب بدون فیلترشکن در سایت دیدئو

سومین راه برای تماشای ویدئوهای یوتیوب بدون نیاز به فیلترشکن وارد شدن به سایت دیدئو است. شما پس از ورود می‌توانید از بخش نوار جستجو، کلیدواژۀ مدنظرتان را وارد کنید و ویدئوهای دلخواهتان را به راحتی تماشا کنید. همچین به کانال‌های یوتیوب و پلی لیست های یوتیوب دسترسی خواهید داشت.

Related Post

3 Comments

Comments are closed.