دیدئو، موتور جست‌وجوی ویدئو

با جست‌وجو در دیدئو می‌توانید به تعداد بالا و متنوعی ویدئو از سرویس‌های متفاوت بین‌المللی همچون یوتیوب، ویمئو، تد و سرویس‌های داخلی مانند آپارات، دیدستان و نماشا دسترسی داشته باشید. علاوه ‌بر این، گشت‌وگذار در دیدئو، هربار شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

درباره دیدئو
درباره دیدئو

دانش دیدئو

دیدئو موفق شده با تکیه بر دانش هوش مصنوعی، امکان دسترسی به بخش قابل توجهی از محتوای یوتیوب و ویمئو را برای شما فراهم کند؛ در نتیجه، این ویدئوها در بستر دیدئو به راحتی و با سرعت بالا قابل مشاهده هستند.

ویدئوهای دلخواهتان را می‌توانید علاوه‌بر وب‌سایت دیدئو، به کمک اپلیکیشن و افزونه‌ دیدئو نیز تماشا کنید.

اپلیکیشن دیدئو

برای تماشای ویدئو در گوشی همراه، پیشنهاد می‌کنیم از اپلیکیشن دیدئو استفاده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن، به سادگی می‌توانید با گوشی همراه خود لینک‌های یوتیوب و ویمئو را باز کنید و در میان میلیاردها ویدئو از پلتفرم‌های مختلفی مثل آپارات، دیدستان، یوتیوب، نماشا، تد و ویمئو  جست‌وجو کنید. 

برای استفاده از دیدئو بر روی گوشی‌ همراه کافیست، اپلیکیشن دیدئو را به صورت مستقیم و یا از کافه‌بازار و مایکت، به کمک دکمه‌های پائین، دانلود کنید. با نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن‌های هوشمندتان، می‌توانید هر لحظه و هرجا در دیدئو بگردید، ویدئو تماشا کنید و از اوقات خود لذت ببرید.

افزونۀ دیدئو

افزونه دیدئو بر روی مرورگرهای دسکتاپ نصب می‌شود. به کمک آن می‌توانید ویدئوهای یوتیوب را به سادگی از طریق جست‌و‌جو در مرورگر خودتان تماشا کنید.

این افزونه به صورت خودکار لینک‌های یوتیوب را به لینک دیدئو‌ی همان ویدئوها تبدیل می‌کند؛ در نتیجه با کلیک بر روی لینک یوتیوب وارد صفحۀ دیدئو می‌شوید و بدون نیاز به فیلترشکن، می‌توانید همان ویدئو را تماشا کنید. به‌علاوه اگر یک ویدئوی یوتیوب بر روی وب‌سایتی قرار داده شده باشد، در صورتی که افزونه دیدئو فعال باشد، ویدئو به سادگی و بدون نیاز به فیلترشکن از طریق نمایش‌دهنده‌ی دیدئو قابل مشاهده است. مرورگرهای تحت پوشش دیدئو در حال حاضر کروم، فایرفاکس، سافاری و اپرا هستند.

امکان قابل توجه دیگر دیدئو این است که می‌توانید، ویدئوهای دل‌خواهتان را در شبکه‌های مجازی به اشتراک بگذارید و یا در وب‌سایت خود جای‌گذاری/embed کنید.

تجربه‌ی کاربری در دیدئو بسیار ساده و لذت‌بخش است؛ با این حال اگر هنگام استفاده از خدمات گوناگون دیدئو به راهنمایی نیاز داشته باشید، می‌توانید در بخش راهنمای سایت جست‌وجو کنید و پاسخ پرسش‌هایتان را بیابید.

ویدئو با بهره‌گیری از ابزارهای مختلفی مثل صدا، تصویر، رنگ و نور، تاثیرگذارترین رسانه‌ی الکترونیکی است و بدون شک سهولت کاربری در استفاده از ویدئوهای تولید شده در سطح دنیا، قدمی‌ست  به‌سوی زندگی بهتر. ما هم در دیدئو تلاش می‌کنیم تماشای ویدئو را به تجربه‌ای لذت‌بخش و آسان تبدیل کنیم. شما می‌توانید با استفاده از امکانات متنوع دیدئو در هر مکان و شرایطی از محتوای با کیفیت استفاده کنید و اوقات خود را رنگ و بوی بهتری ببخشید.