یکی از سوالاتی که مکررا از ما پرسیده می‌شود این است که چطور می‌توانیم نتایج جستجوی خود را در دیدئو، محدود به ویدئوهای یوتیوب یا آپارات کنیم؟ در این نوشته قصد داریم، نحوۀ گزینش ویدئوها بر اساس منبع را با کمک چند تصویر، توضیح دهیم.

ویدئوهای یوتیوب را در نتایج جستجو چطور از ویدئوهای آپارات تفکیک کنیم؟

برای این کار، ابتدا باید در سایت دیدئو عضو شده باشید. بعد از وارد شدن به سایت دیدئو از طریق حساب جیمیل‌تان می‌توانید به این گزینه دسترسی داشته باشید. اگر در سایت دیدئو حساب کاربری دارید برای ادامه مسیر به بخش دوم این متن مراجعه  نمائید. در غیر این صورت مطابق با تصاویر زیر، ابتدا در سایت دیدئو عضو شوید:

1) نحوۀ عضویت در سایت دیدئو

برای عضویت در دیدئو، بعد از وارد شدن به سایت، از گزینه ورود که در تصویر پایین با نشان‌گر زرد رنگ نمایش داده شده است با حساب جیمیل خود وارد دیدئو شوید، – قبل از ورود به دیدئو حتما حساب کاربری جیمیل خود را فعال کنید-. می‌توانید از دو تصویر زیر کمک بگیرید:
ویدئوهای یوتیوب
وارد شدن از طریق حساب جیمیل:
ویدئوهای یوتیوب

2) محدود کردن نتایج جستجو به ویدئوهای یوتیوب و آپارت

پس از عضویت در سایت و وارد شدن به حساب کاربری خود، یک منوی همبرگری در سمت چپِ نوار جستجو، ظاهر می‌شود. مطابق آنچه در تصاویر پایین مشاهده می‌کنید، با انتخاب منوی همبرگری، می‌توانید نتایج جستجوی خود را به ویدئوهای یوتیوب یا ویدئوهای آپارت محدود کنید:

پس از انتخاب منوی همبرگری، منبع مورد نظر خود را انتخاب کنید، حالا کلیدواژه‌های مورد نظر خود را در نوار جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید:

اگر وارد صفحه نمایش شدید و خواستید که از طریق صفحۀ نمایش نتایج جستجو را محدود کنید، می‌توانید باز هم از منوی همبرگری در کنار نوار جستجو، در بالای صفحه، این کار را انجام دهید، مطابق تصویر زیر:
ویدئوهای یوتیوب

امیدواریم از تماشای ویدئوهای یوتیوب بدون نیاز به فیلترشکن لذت ببرید. در صورت مواجه با هر گونه پرسش یا ابهام، لطقا به کمک راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید. منتظر نظرات و پیشنهادات خوب شما هستیم ?

ایمیل دیدئو  دیدئو اینستاگرام

مطالب مرتبط
تماشای کانال‌های یوتیوب در ساید دیدئو 
تماشای پلی‌لیست‌های یوتیوب در سایت دیدئو 
افزونۀ دیدئو برای تماشای ویدئوهای یوتیوب در هر کجای دنیای وب

Related Post

4 Comments

Comments are closed.