بلاگ دیدئو : کانال های یوتیوب

کانال های یوتیوب را چگونه در دیدئو پیدا کنیم؟

قبلا در مورد امکانات جدیدی که به تازگی به بخش نتایج جستجوی دیدئو اضافه شده‌اند، در اینجا مطلبی را ارائه کردیم. در این نوشته بر آن شدیم تا با جزئیات بیشتر در مورد سه روش یافتن کانال های یوتیوب در دیدئو و تماشای آنها، توضیحاتی را به تفصیل و به کمک چند تصویر، ارائه دهیم.

برای یافتن کانال های یوتیوب در دیدئو، به دو روش زیر می‌توانید عمل کنید:

1. یافتن کانال از در صفحه نتایج جستجو

یکی از ویژگی‌هایی که در نسخۀ جدید سایت دیدئو، اضافه شده است، قابلیت نمایش کانال و پلی لیست های یوتیوب در نتایج جستجو است. برای یافتن کانال از طریق جستجو، کلیدواژۀ مد نظر خود را در نوار جستجوی دیدئو وارد کنید، ما در تصویر زیر عبارت “5 minute crafts” را جستجو کرده‌ایم: 

کانال های یوتیوب در دیدئو بدون فیلترشکن یوتیوب

یکی از ویژگی کانال‌ها این است که تصویر بندانگشتی آنها با تصویر بندانگشتی ویدئوها و پلی لیست ها متفاوت است، همانطور که در شکل زیر می‌بینید، تصویر بند انگشتی کانال “5 minute crafts” دایره‌ای شکل است.

کانال های یوتیوب بدون فیلتر شکن در دیدئو

2. انتخاب کانال از صفحه نمایش ویدئویی که تماشا کرده اید:

فرض کنید که پس از جستجوی عبارت مورد نظر خود، به ویدئویی که مدنظرتان بوده، دست یافته و آن را تماشا کرده‌اید. و در گام بعدی بخواهید از آنجا وارد کانالی که این ویدئو را ارائه کرده است شوید. برای مثال ما اینجا عبارت Hotel California را در دیدئو جستجو کرده‌ایم و پس از تماشای ویدئو تصمیم گرفتیم که وارد کانالی شویم که این موزیک را ارائه کرده است.

برای این کار، در صفحه نمایش دهندۀ ویدئو، با موس کمی به سمت پایین حرکت کنید، نام کانال مربوط به هر ویدئو در زیر آن ویدئو قرار دارد، مشابه تصویر زیر: 

کانال های یوتیوب

3. انتخاب کانال با جستجوی نام آن در دیدئو

در این روش شما می‌توانید نام کانال‌های مورد نظرتان را در قسمت جست‌وجو به شکل “نام کانال : channel ” وارد و سپس جست‌وجو کنید، همانند تصویر. از این طریق به تمام ویدئوهای آن کانال دسترسی خواهید داشت. به‌علاوه، هنگامی که ویدئویی را در دیدئو تماشا می‌کنید، همانند تصویری که در زیر آمده،  کانال مربوط به آن ویدئو نیز قابل دسترس است و می‌توانید سایر ویدئوهای همان کانال را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

Related Post

13 Comments

Comments are closed.