یوتیوب بدون فیلترشکن

تماشای ویدئوهای یوتیوب تا چندی پیش بدون نیاز به فیلترشکن ممکن نبود. احتمالا شما هم با دردسرهای روشن کردن فیلترشکن و کند شدن سرعت پخش ویدئوهای یوتیوب مواجه شده‌اید. در این نوشته قصد داریم نحوه نصب افزونه دیدئو در مرورگر اپرا را شرح دهیم. پس از نصب بدون نیاز به فیلترشکن می‌توانید ویدئوهای یوتیوب را تماشا کنید.

یوتیوب بدون فیلترشکن در مرورگر اپرا

قبلا در مورد نحوه نصب و استفاده از افزونه دیدئو برای مرورگرهای کروم و فایرفاکس توضیح داده بودیم. در این نوشته نحوه نصب افزونه دیدئو در مروگر اپرا به کمک تصویر آورده شده است.

نحوه نصب مستقیم افزونۀ دیدئو بر روی مرورگر اپرا

در مرورگر اپرا، افزونه دیدئو را به کمک دکمۀ پائین دانلود کنید: 

پس از کامل شدن دانلود، وارد setting مرورگر اپرای خود شوید و بخش Extensions را انتخاب کنید.  فرآیند به ترتیب در تصاویر زیر نشان داده شده است:

حال با پنجره‌ای مشابه تصویر پایین روبه‌رو می‌شوید.  دکمه نصب (Install) را انتخاب کنید.

اگر نصب درست انجام شده باشد، لوگوی دیدئو در گوشه سمت راست نوار ظاهر می‌شود.  حال برای اطمینان کافیست نگاهی به قسمت بالای مرورگر بیاندازید. درصورت نصب افزونه، لوگوی دیدئو دیده‌خواهدشد.

اکنون می‌توانید موضوعی را در مرورگرتان جست‌وجو کنید. کنار لینک‌های یوتیوبی که در تب ویدئوها وجود دارند، همانند تصویر زیر، لوگوی دیده ظاهر می‌شود. حالا با کلیک بر روی لینک‌های یوتیوب، می‌توانید ویدئوها را بدون نیاز به فیلترشکن از طریق دیدئو تماشا کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های افزونه دیدئو که از نسخه ۱.۴.۰ به بعد اضافه شده است، تغییر خودکار آدرس‌ ویدئوها است، به این صورت که هر زمان روی لینک‌های یوتیوب کلیک کنید، در دیدئو باز خواهند شد:

Related Post

7 Comments

Comments are closed.